مقاله کلیدسازی

وضعیت صنعت کلیدسازی پس از انقلاب.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی وظایف سازمان کلیدسازی ایران به نحوی تغغیر کرد و نیز برای توسعهی ویژه این صنعت در برنامه اول و دوم توسعه تدابیر خاصی اندیشیده شد.در این بخش بیتر به دو مورد اول پرداخته می شود و در ادامه نیز برنامه دوم توسعه نیز آورده خواهد شد.

مطالعه ادامه . . .

قدمت صنعت کلیدسازی ایران

برای آشنایی هر چه بیشتر با صنعت کلیدسازی در ایران،ابتدا پیشینه تاریخی این صنعت در شهر مشهد و سپس از تاسیس سازمانی با عنوان سازمان صنعت کلیدسازی ایرانبحث به میان آورده می شود و در ادامه نیز به وظایف و اختیارات این سازمان بیشتر می پردازیم.

مطالعه ادامه . . .

پیشینه کلیدسازی در ایران

در ابتدای کار برای مقدمه ی بحث صنعت کلیدسازی بهتر است با اولین کسانی که این حرفه را به صورت صنعت به ایران وارد کردند آشنا شویم و بعد به صنعتی سازی و فنون مختلف کلیدسازی و آشنایی اولیه با این حرفه بپردازیم.

مطالعه ادامه . . .

عیب یابی سیستم ایموبلایزر

در رابطه با عیب یابی و رفع عیب هر سیستم باید ابتدا با هشدار ها و نوع عیوبی ک ممکن است برای آن اتفاق بیفتد آشنا باشیم.در ایموبلایزر به صورت تخصصی در این مقاله به شناخت عیوب و روش های حل آنها میپردازیم.

مطالعه ادامه . . .

ایمو بلایزر از دیدگاه فنی 2

در ابتدای بحث جدید در حوزه ی اطلاعات فنی ایموبلایزر به دریافت و ارسال سیگنال در این سیستم و همچنین راهکار های دیگر ارتباط چیپ کلید با حافظه ی ای سی یو صحبت می کنیم.

مطالعه ادامه . . .

ایمو بلایزر از دیدگاه فنی 1

در معرفی کلید های ضد سرقت برای خوردوها اول باید به توضیح مختصری در مورد مدار تشخیص و مدار اصلی کلید توضیحاتی اراِیه دهیم و سپس به شرح کارکرد هر کدام از مدارها به تفصیل بپردازیم،در ادامه بیشتر در این باره توضیحاتی را خواهیم داد.

مطالعه ادامه . . .

کلیدهای برنجی

با کاربرد گسترده و روزافزون استفاده از قفل های ایمن در صنعت ساختمان،امروزه هر چه بیشتر نیاز به استفاده از کلیدهای برنجی حس می شود.که در ادامه ی این مطلب به نحوه استفاده از کلیدهای برنجی در صنعت قفل سازی و همچنین تراش و ساخت این کلید ها توضیحات بیشتری می دهیم.

مطالعه ادامه . . .