مقاله کلیدسازی

عیب یابی سیستم ایموبلایزر

در رابطه با عیب یابی و رفع عیب هر سیستم باید ابتدا با هشدار ها و نوع عیوبی ک ممکن است برای آن اتفاق بیفتد آشنا باشیم.در ایموبلایزر به صورت تخصصی در این مقاله به شناخت عیوب و روش های حل آنها میپردازیم.

مطالعه ادامه . . .

ایمو بلایزر از دیدگاه فنی 2

در ابتدای بحث جدید در حوزه ی اطلاعات فنی ایموبلایزر به دریافت و ارسال سیگنال در این سیستم و همچنین راهکار های دیگر ارتباط چیپ کلید با حافظه ی ای سی یو صحبت می کنیم.

مطالعه ادامه . . .

ایمو بلایزر از دیدگاه فنی 1

در معرفی کلید های ضد سرقت برای خوردوها اول باید به توضیح مختصری در مورد مدار تشخیص و مدار اصلی کلید توضیحاتی اراِیه دهیم و سپس به شرح کارکرد هر کدام از مدارها به تفصیل بپردازیم،در ادامه بیشتر در این باره توضیحاتی را خواهیم داد.

مطالعه ادامه . . .

کلیدهای برنجی

با کاربرد گسترده و روزافزون استفاده از قفل های ایمن در صنعت ساختمان،امروزه هر چه بیشتر نیاز به استفاده از کلیدهای برنجی حس می شود.که در ادامه ی این مطلب به نحوه استفاده از کلیدهای برنجی در صنعت قفل سازی و همچنین تراش و ساخت این کلید ها توضیحات بیشتری می دهیم.

مطالعه ادامه . . .

کلیدهای ضد سرقت بخش دوم

در این بخش از مقاله کلید های ضد سرقت بشتر به نحوه ارتباط بین چیپ کلید یا همان زغال آن با حافظه خودرو می پردازیم.و نیز به نحوه کارکرد سیستم قفل ضد سرقت و سیستم عاملی که این امکانات را فراهم می کند اشاره می کنیم

مطالعه ادامه . . .

کلیدهای ضد سرقت بخش اول

یک مقوله ی مهم در خوردرو بحث امنیت آن می باشد. امروزه برای اهمیت ای موضوع در اتومبیل ها از کلیدهای ضد سرقت بصورت گسترده استفاده می شود. این کلید ها از طریق بخش های مختلفی با حافظه ماشین مرتبط شده که یکی از آنها بار کننده است. وظیفه این قطعه بار کردن هر کلید دیگری برای حافظه ی خوردو است تا آن را روشن کند. برای این منظور از یک چیپ immobilizer استفاده می شود.

مطالعه ادامه . . .

امنیت کلیدهای ضد سرقت خودرو

امنیت کلید ضد سرقت ماشین یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی در زمینه کلیدهای ضد سرقت immobilizer دیده اند مورد توجه قرار می گیرد. با اینحال ، همچنان که افراد بیشتری به ساختار کلید ضد سرقت ماشین متصل میشوند ، تعداد افرادی که بایستی اصول امنیت را در دنیای کلید ضد سرقت ماشین شده بدانند ، نیز افزایش می یابد.

مطالعه ادامه . . .