مقاله کلیدسازی

حفاظت از خودرو در برابر دزدی با کلیدهای امنیتی

بسیاری از مردم فکر می کنند زمانی که خودرو خود را قفل می کنند ، وسیله نقلیه آن ها ایمن می ماند. متاسفانه ، ما گمان می کنیم که در حال استفاده از تکنولوژی هستیم در حالی که اغلب این گونه نیست.

مطالعه ادامه . . .

علت استفاده از سیستمهای ضد سرقت در خودرو

در دهه 1990، دولت بر تولیدکنندگان خودرو فشار آورد تا امنیت وسایل نقیه را بهبود بخشند. سارقان به راحتی می توانستند خودروها را با استفاده از سیم کشی و یا کپی کردن از کلید و یا به طرق دیگر ، سرقت کنند. اولین استفاده از رمز نگاری در اتومبیل ها، جای گزاری تراشه های ایموبلایزر براساس تکنولوژی RFID در کی فوب ها است. اولین سیستم اعلام خطر ایموبلایزر در سال 1919 توسط سنت جورج اوانز(St. George Evans) و ادوارد بیرکنبل (Edward Birkenbeuel) ، اختراع و ثبت شد.

مطالعه ادامه . . .

امنیت کلید های ضد سرقت

توسط admin1 | گروه اصول فنی کلید سازی | 1397/02/29

نظرات 0

اولین کاربرد و استفاده از رمزنگاری در اتومبیل ها ؛ استفاده از تراشه های ایموبلایزر (سامانه ضد سرقت خودرو یا کلید های ضد سرقت) بوده است که از آن زمان تاکنون سازندگان خودرو آن را به اتومبیل اضافه می کنند. در این نوشته ، ابتدا در مورد استفاده از تکنولوژی RFID در ایموبلایزر و سپس امنیت انواع خودروهای مختلف ، بحث می کنیم. اکثریت مبحث مقاله بر روی پنج تعرض و حمله ایی که بر روی کلید های کد دار (key fobs) و ایموبلایزرها انجام می شود تمرکز دارد.

مطالعه ادامه . . .

انواع قفل و دستگیره در صنعت قفل سازی

توسط admin | گروه اصول فنی کلید سازی | 1397/02/18

نظرات 0

برای بسته نگهداشتن وايمن بودن درها –قفسه ها –گنجه ها –کمد و... می توان از قفل های مختلف ومتعددی که دردسترس است استفاده کرد قفل بر حسب نوع کاربرد، ساختمان قفل، نوع کليد ،ابعاد ومحل نسب وانواع مختلف تقسيم بندی می شوند.

مطالعه ادامه . . .

کلیدهای ضد سرقت و ایموبلایزر

توسط admin | گروه اصول فنی کلید سازی | 1396/07/21

نظرات 0

سویچ خودرو فرم سنتی تأیید اعتبار ماشین است. یک کلید فیزیکی (یا همان تیغه کلید) برای دسترسی به وسیله نقلیه و روشن نمودن آن استفاده می شود. اولین قفل خودروی سواری در سال 1919 ساخته شد. در طی این سال، اولین ثبت اختراع قفل سوئیچ خودرو ثبت شد [13]. قفل اختراع شده ستون فرمان را مسدود کرده و تغذیه برق را به موتور غیرفعال می کرد.

مطالعه ادامه . . .

آیا شاه کلید واقعیت دارد

توسط admin | گروه اصول فنی کلید سازی | 1396/07/19

نظرات 5

شاه کلید چیست آیا شاه کلید واقعیت دارد و آیا کلیدی در کلید سازی هست که تمام قفل ها را بتوان با آن باز کرد. نحوه استفاده از شاه کلید چگونه است. چگونه می توان یک شاه کلید ایجاد کرد و یا اینکه از کجا شاه کلید تهیه کنیم.

مطالعه ادامه . . .

انتشار وب سایت با موفقیت انجام شد

توسط admin | گروه اطلاع رسانی وبسایت | 1396/07/19

نظرات 0

انتشار موفقت آمیز وب سایت کلید سازی سیار مهرداد در اصفهان

مطالعه ادامه . . .