شاه کلید در صنعت کلید سازی

آیا شاه کلید واقعیت دارد

توسط admin | گروه اصول فنی کلید سازی | 1396/07/19

نظرات 5

شاه کلید در صنعت قفل و کلید به چه معناست

 شاه کلید چیست آیا شاه کلید واقعیت دارد و آیا کلیدی در کلید سازی هست که تمام قفل ها را بتوان با آن باز کرد. نحوه استفاده از شاه کلید چگونه است. چگونه می توان یک شاه کلید ایجاد کرد و یا اینکه از کجا شاه کلید تهیه کنیم.

شاه کلید در کلید سازی

در دوران کودکی وقتی نامی از شاه کلید به میان می آمد همیشه فکر می کردم که یک کلید است که تاجی بر سر آن قرار دارد و شاه تمام کلید هاست و می تواند تمامی قفل ها را باز کند. بعد ها که وارد صنعت کلید سازی و قفل سازی شدم متوجه گردیدم که چیزی به اسم شاه کلید به این صورت وجود ندارد. بلکه شاه کلید مجموعه ای از ابزارهای باز کردن فقل به همراه مهارت و تجربه استاد قفل باز کن است که هر دوی اینها در کنار هم ، معنی واقعی شاه کلید را فراهم می نماید. لطفا به عکس زیر دقت کنید:

باز کردن قفل با شاه کلید

در شکل فوق نحوه استفاده از شاه کلید برای باز کردن قفل نمایش داده می شود. برای استفاده از ابزار باز کردن قفل بایستی در ابتدا ساختار قفلها را بشناسید. معمولا برای این مساله حدود شش ماه شاگردی کردن نیاز است. البته اگر با هوش باشید و کمی هم شانس داشته باشید ممکن است این زمان به حدود سه ماه هم تقلیل یابد. خلاصه کلام اینکه هر چه در زمینه قفل شناسی دارای تبحر و تجربه بیشتری باشید راحت تر می توانید از سد قفلهای بسته بگذرید.

 

 

5 نظر

ارسال شده توسط مرتضی
1399/08/14

اموزش ساخت ابزار قفل باز کردن.چون کارم نمیگرده ممنون.

ارسال شده توسط مومو
1399/08/14

سلام.من خیاطی دارم وکارم نمی گرده میخواهم ساخت ابزار قفل باز کردن را یاد بگیرم.لطفاء ساخت ابزارقفل باز کردن وروش باز کردن انواع قفل ها را یادم بدهید. باویدئو واموزش.ممنون.

ارسال شده توسط مومو
1399/08/14

سلام.من خیاطی دارم وکارم نمی گرده میخواهم ساخت ابزار قفل باز کردن را یاد بگیرم.لطفاء ساخت ابزارقفل باز کردن وروش باز کردن انواع قفل ها را یادم بدهید. باویدئو واموزش.ممنون.

ارسال شده توسط علی رضا
1399/06/08

میخوام یک دزد حرفه ای بشم آیا با من کمک میکنید؟

ارسال شده توسط امید
1397/06/08

آموزش باز گردن قفل

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت کلید سازی

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر