ریموت کیلس keyless اصفهان

ریموت خودرو Keyless Entry Remote Control

 تکنولوژی Keyless ریموت خودرو

گاهی اوقات سوار شدن به ماشین شما دردسرساز می شود، زمانی که برای پیدا کردن کلید خود مجبورید جیب یا کیف خود را زیر و رو کنید. علاوه بر این، اگر ریموت ندارید، باید کلید را وارد سوراخ کلید کنید و اگر هوا تاریک باشد با مشکلات دیگری روبرو خواهید شد. با این حال، اتومبیل‌های مدرن‌تری با سیستم‌های کلیدی پیشرفته‌تر عرضه می‌شوند که امکان ورود بدون کلید را فراهم می‌کنند. ناگهان دیگر نیازی نیست حتی کلید را از جیب خود بیرون بیاورید. با این حال، تنها مسئله این است که اصطلاحاتی وجود دارد که اغلب در مواد تبلیغاتی و بازاریابی که شبیه به نظر می‌آیند، اما در واقع کاملاً متفاوت هستند، استفاده می‌شود. دو مورد از این اصطلاحات ورودی بدون کلید از راه دور و ورود بدون کلید هستند. بنابراین اگر به دنبال یک ماشین کاملاً جدید هستید یا به دنبال ارتقاء ماشین فعلی خود هستید. شما باید در مورد تفاوت بین ورودی بدون کلید و ورودی بدون کلید از راه دور بدانید. و همچنین ممکن است در مورد ورود بدون کلید غیرفعال نیز بیاموزید. 
ورودی بدون کلید
سیستم‌های کیت خودروی ورودی بدون کلید نسخه ساده‌تری از این دو نوع هستند. با سیستم ورود بدون کلید، برای ورود به ماشین خود نیازی به بیرون کشیدن کلید ندارید. در عوض، شما یک روش امنیتی دیگر را مستقیماً روی درب ماشین خود خواهید داشت. این می تواند به شکل صفحه کلید، کارت، صفحه کلید خوان، صفحه لمسی یا اسکنر اثر انگشت باشد. در حالی که این روزها برخی از این موارد در خودروها بسیار نادر هستند، صفحه کلید برای چندین دهه گزینه ای برای بسیاری از وسایل نقلیه بوده است. به عنوان یک اقدام احتیاطی، تقریباً همیشه یک سوراخ کلید پشتیبان برای کلید معمولی شما در صورت خرابی الکتریکی یا در صورت از بین رفتن باتری شما وجود دارد.

بیننده ورودی بدون کلید و ورود بدون کلید از راه دور کیلس
کیت ماشین ورودی بدون کلید از راه دور برای سوار شدن به وسیله نقلیه شما به یک دکمه فیزیکی متکی نیست. اما در عوض دارای سنسوری است که کلید کلید بدون کلید از راه دور شما را در محدوده خاصی از وسیله نقلیه شما تشخیص می دهد. سپس با لمس دستگیره در قفل آن باز می شود، اما فقط زمانی که کلید نزدیک است. ماشین‌های ورودی بدون کلید از راه دور نیز اغلب امکان استارت از راه دور را فراهم می‌کنند، تا زمانی که جاکلیدی از راه دور در فاصله کوتاهی از وسیله نقلیه باشد. ارتباطات بدون کلید از راه دور از طریق سیگنال های رادیویی رمزگذاری شده انجام می شود. و می توانید این کار را از طریق رادیو برد کوتاه به یک جا کلیدی از راه دور در جیب خود انجام دهید. یا می توان آن را به یک سیستم تلفن هوشمند متصل کرد و در واقع می توان آن را از هر کجای دنیا کنترل کرد.

تفاوت ها
هنگام تصمیم گیری بین این دو، سه تفاوت اصلی وجود دارد. برای بدون کلید، باید نزدیکی فیزیکی با وسیله نقلیه داشته باشید. با ریموت، ممکن است بتوانید از فواصل دور دسترسی داشته باشید. سیستم‌های ورود بدون کلید تقریباً همیشه دارای یک نسخه پشتیبان از کلید معمولی هستند، در حالی که سیستم‌های ورود بدون کلید از راه دور ممکن است اینگونه نباشند. سیستم های ورود بدون کلید فقط به قفل و باز کردن درب محدود می شود. اما سیستم های ورود بدون کلید از راه دور ممکن است بتوانند وسیله نقلیه را روشن کنند و به برخی عملکردهای دیگر دسترسی داشته باشند.

کدام یک را باید دریافت کنید؟
تصمیم گیری در مورد سیستمی که می خواهید دریافت کنید ممکن است به اولویت ها و هزینه بستگی داشته باشد. کیت‌های ورود بدون کلید و ورودی بدون کلید از راه دور نسبت به قفل‌های امنیتی کلید معمولی گران‌تر هستند. و بدون کلید از راه دور گران ترین گزینه است. با این حال، ورود بدون کلید از راه دور دارای ویژگی‌های اضافی است که ممکن است بخواهید.

ورود بدون کلید غیرفعال چیست؟
سیستم ورود بدون کلید منفعل دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که مخفف نام آن است. هنگام پیاده روی یا دور شدن از وسیله نقلیه خود نیازی به فشار دادن هیچ دکمه ای ندارید. همه چیز به طور خودکار اتفاق می افتد، همه بر اساس نزدیکی شما.

چرا ممکن است بپرسید؟ از آنجا که شما سزاوار این هستید که قبل از دست زدن به دستگیره، قفل ماشین خود را باز کنید، از آنجا دور شوید تا قفل کنید، با نزدیک شدن به آن چراغ خود را روشن کنید. یا هر 10 لوازم جانبی الکترونیکی دیگر را بر اساس نزدیکی خود فعال کنید. به همین دلیل است که فناوری VAIS سیستم تشخیص ورود-خروج هوشمند (SEER) برنده جایزه را توسعه داده است که تقریباً هر مدل خودرویی را به فناوری پیشرفته ورود بدون کلید غیرفعال مجهز می کند. معمولاً برای ورود بدون کلید غیرفعال باید به سطح تریم متوسط ​​یا بالا بروید. یا وسیله نقلیه قدیمی‌تری دارید که می‌خواهید این فناوری را به آن اضافه کنید.

علاقه مند به نصب کیت ماشین ورود بدون کلید غیرفعال در وسیله نقلیه خود هستید یا می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید با کلید سازی مهرداد با مدیریت مهندس مهرداد نجف زاده با بیش از 15 سال سابقه در صنعت کلید سازی و ریموت انواع خودروی ایرانی و خارجی با دستگاه های فوق پیشرفته تماس حاصل فرمائید. شماره تماس 09131055395 می باشد. 

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت کلید سازی

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر